Slavenības

20 slavenības, kas izmantojušas estētisko protezēšanu

Raksta titulbilde Piesakies konsultācijai

Kāds ir Holivudas smaida noslēpums? Galvenokārt, visa pamatā - laba mutes dobuma higēna un rūpes par savu smaidu un veselību. Liela nozīme ir arī ar uzturam, dzīvesstila ieradumie. Liela daļa slavenību ir uzlabojuši savu smaidu tieši ar estētsikās zobārstneicības un protezēšanas risinājumiem.

Šeit ir daži piemēri, kā Holivudas zvaigznes un visā pasaulē atpazīstami cilvēki, ir uzlabojuši savu smaidu, savu labsajūtu un izskatu ar tādiem mūsdienu zobārstniecības estētiskās protezēšanas risinājumiem kā peorcelāna plāksnītes (venīri), zobu implanti, zobu kroņi un citiem.

Mailija Sairusa

Kad esi uzmanības centrā, gluži kā populārā Mailija Sairusa, izmaiņas smaidot ir diezgan pamanāmas un grūti noslēpjamas. Viņa jau kopš bērnības ir uzstājusies uz skatuves, neslēpjot savus diezgan šķībos zobus, taču šobrīd pārvērtības nav noslēpjamas - dziedātājai ir taisni zobi un žilbinoši skaists smaids. 

Toms Krūzs

Holivudas aktieris savas karjeras sākumā nevarēja lepoties ar skaistu smaidu. Tas viņam netraucēja gūt panākumus. Drīz vien viņš nolēma veikt uzlabojumus, lai viņa smaids kļutu etētsikāks. Savas karjeras sākumā viņš veica zobu korekciju, lai iztaisnotu zobu rindas un pēc tam uzlabotu zobu krāsu.  Tiek uzskatīts, ka filmu zvaigznei ir vairāki zobu kroņi, porcelāna plāksnītes un veikta ortodontiksa ārstēšana. 

Hilarija Dafa

Disneja filmu zvaigne kopš bērnības - Hilarija Dafa, nolēma uzlabot savu smaidu pēc tam, kad uzstāšanās laikā 2005. gadā nolauza zobu, nejauši uzsitot tam ar mikrafonu.Nolauztais zobs tika atjaunots ar porcelāna plāksnīti un, lai arī pārējie zobi izskatītos dabīgi, pielāgotu pārējo zobu krāsu krietni baltāku, pārējiem zobi arī tika uzliktas procelāna plāksnītes jeb venīri. 

Džordžs Klūnijs

Valdzinoši sirmais Džordžs Klūnijs sāka nosirmot jau savā karjeras sākumā. Viņš izskatījās krietni vecāks par saviem gadiem. Arī viņa zobi bija dzeltenīgi, ar bruksisma (zobu griešanas) nodiluma pazīmēm,  - tas viss stresainā dzīves veida rezultātā. Taču pateicoties estētiskajai zobārstniecībai,  atsevišķi viņa zobi priekšējā rindā tika pagarināti, izveidojot jaunus zobu kroņus, bet pārējiem zobiem tika pieskaņotas porcelāna plāksnītes, lai smaids būtu žilbinoši balts. Neskatoties sirmajiem matiem, aktieris vienmēr izskatās labi un šarmē ar savu skaisto smaidu. Viņš vienmēr ir labā formā, nenosakāmā vecumā, tā it kā būtu iekonservējis savu vecumu, taču baltais smaids padara viņu jaunāku un vienmēr starojošu. 

Viktorija Bekhema https://footwearnews.com/gallery/victoria-beckham-smiling-photos/

Pirms sava uzvaras gājiena pēc slavas un popularitātes ar grupu Spice Girls, Posh Spice dalībniecei Viktorijai  bija diezgan sķībi zobi. Viņa ir veikusi zobu korekciju un izmantojusi venīrus, lai vizuāli pagarinātu zobus, lai tie izskatītos lielāki, novērstu spraugas starp zobiem, kā arī uzlabotu zobu balto toni. 

Morgans Frīmans

Aktierim  - veterānam šogad paliek jau 80 gadu, taču viņš joprojām izceļas ar žilbinoši skaitsu smaidu, ko  viņš norošina ar venīru jeb porcelāna plāksnīšu palīdzību. Pēdējos gados viņa smaids ir ievērojami uzlabots, tieši estētsikajai zobārstniecībai, izmantojot venīrus. 

Šerila Kola

Pirms savas karjeras grupas Girls Alaoud un šovā X faktors, TV seriālā Popstars, viņa ir uzlabojusi savu smaidu ar estētiskās zobārstniecības palīdzību.Viņai zobiem ir izveidoti jauni kroņi, uzlikti venīri, apvienojot šo ar zobu balināšanu. Tāpat pilnīgi skaidrs, ka viņa ir veikusi zobu korekciju. 

Džims Kerijs

1994. gadā filmā - slavenajā komēdijā “Stulbs un vēl stulbāks” (Dumb and Dumber) aktiera priekšējais zobs izskatās nolūzis. Tā tas patiešām arī ir - viņam tajā laikā tiešām arī bija šāds defekts priekšzobam. Pēc filmēšanas viņam zobs tika labots, defektu novēršot izgatavojot jaunu zoba kroni. 2014. gadā - filmas turpinājumā, kronis akal tika ņoņemts, lai saglabātu tādu pašu aktiera izskatu. Tieši tik entuziastisks ir aktieris Džims Kerijs - viņš prot iejusties lomā un dara to, kas jādara. 

Tulisa Kontostavlos

Šerilas Kolas aizvietošani apvienotās Karalistes šovā X faktors, akrtise nolēma veikt smaida pārvērtības uz zobiem uzliekot porcelāna plāksnītes.Kādreizējā N-Dubz dziedātāja neslēpa, ka sava žilbinošā smaida pārvērtībās ir 2012. gadā ir investējusi   £12,000 (A$19,500) un rezultāts esot katra paunda vērts! 

 Garijs Buseijs

Šis aktieris, atšķirībā no citām slavenībām, veicis āsrtēšanu, labošanu, lai tiešām atjaunotu zobus, nevis to uzlabojis estētsikiem nolūkiem. 1988. gadā Garijs Buseijs cieta smagā motocikla avārijā, kurā smagi cieta viņa seja un zobi. Viņam tika veikta zobu atjaunošana ar implantiem un zobu atjaunošana ar porcelāna plāksnītēm. 

Katreīna Zeta -Džonsa

Oskarotā aktrise apbur un pati lepojas ar ļoti skaistu smaidu, taču iepriekš viņa nevarēja tik pārliecinoši smaidīt, jo viņai bija diezgan šķībi zobi. Skolas laikā viņu izsmēja par viņas smaidu. Viņa veica zobu korekciju jau tīņa gados, jāpiebilst, ka tad tas nebija tika atzīts un pašsaprotams ārstēšanas veids, bet bija vēl viens iemesls zobgal’bām skolā. Šobrīd viņas skaistā un baltā smaida noslēpums ir porcelāna plāksnītes, kas uzlabo ne tikai viņas smaida krāsu, kas pilnīgi dabīgi cilvēkam novecojot zobi paliek tumšaki, bet arī koriģē zobu formu, no mikrosparugas, estētiskas nepilnības. 

 Ben Afleks

Bena Afleka smaids filmā Good Will Hunting, salīdzinot ar viņa iepriekšējām filmām, ir diezgan izmainījies. Domājams,  ka Armagedona režisors Maikls Beijs pieprasīja, lai uzlecošajai zvaigznei būtu iespaidīgs smaids, lai tiktu novērstas nepilnības. Vērīgie fani un, protams, profesionāli zobārtsniecības eksperti, pamanīs, ka viņa zobu kroņi ir pagarināti, izmantojot gan venīrus, gan zobu kroņus. 

Dženifera Gārnere

Bena Afleka iepriekšējā sieva Dženifera Gārnere arī ir uzlikusi venīrus jeb porcelāna plāksnītes, lai uzlabotu savu zobu formu, protams smaidu. 

50 Cent

Atšķirībā no daudzām slavenībām reperis 50 Cent ir ļoti atklāts par savu zobārstniecības pieredzi un estētiskajām pārvērtībām.  Viņš atklāj, ka ir iztērējis vairāk nekā 50 000 ASV dolāru (A $ 63,000), lai novērstu nepilnības priekšējos zobos, kā arī veiktu citas kosmētiskas izmaiņas. Viņš lūdzis savam zobārstam saglabāt viņa dabīgo zobu izmēru, lai viņš izskatītos un justos kā viņš pats.  

Demija Mūra

Šobrīd aktrisei ir jau 50 gadu, zvaigzne izskatās satriecoši, neskatoties uz savu karjeru un vecumu. Viņa ir izlēmusi atjaunot smaidu ar venīriem, lai izskatītos jaunāka, novērstu zobu dzeltenīgo nokrāsu un dabīgo krāsas maiņu saistībā ar novecošano 

Nikolass Keidžs

Aktieris  pārsniedza savas spēju robežas  - gan tiešā, gan pārnestā nozīme, kad 1984. gadā filmas Birdy uzņmešanas laikā, aktierim tika izrauti divi zobi.Viņš atjaunoja zobus ar protēzēm, vēlāk tās nomainīja uz zobu implantiem, kas ir mūsdienīgs, estētsiks ilgtermiņa risinājums. Vēlāk, savas karjeras pilnbriedā, aktieris apžilbnāja ar savu smaidu, bija ievērojams, ka viņš ir veicis korekciju un estētiku ar porcelāna plāksnītēm. 

Selīna Diona

Dziedātājas zobi ievērojami ir mainījuši izmēru un formu, kopš 1990. gada - ir acīmredzams, ka arī viņa ir uzlikusi porcelāna plāksnītes. 

Maiks Taisons

Neviens sports neuzliek lielākus ievainojumu, traumu riskus par boksu.  Maika Taisona smaids gadu gaitā ir ievērojami mainījies.  Iepriekš varējām pamanīt zelta kroņus uz zobiem, spraugas bokserim runājot vai sniedzot intervijas. Tagad nepilnību ir krietni mazāk  - zobi ir blati, nav iztrūkstošu zobu mutē un redzamu spraugu starp zobiem. Droši vien zobu implanti, zobu balināšana vai porcelāna plāksnītes ir šī smaida noslēpuma formula. 

Dženisa Dikinsone

Dženisa sevi dēvē par oriģinālāu supermodeli. Viņa vairākas reizes ir aizvietojusi trūkstošo zobu ar dažādiem protezēšanas veidiem. Fakts, ka viņai trūkst zoba, tapa zināms 2011. gadā, kad kādā restorānā, viņa zem galda izmisīgi meklēja pazaudēto protēzi. Komisks gadījums, bet viņa nekautrējās par to runāt, izskaidrojot šo neveiklo situāciju medijiem. Pēc neilga laika pazudusī protēze tika atrasta. 

Klarks Geibls http://www.twlivememe.info/gene-tierney-teeth/

Mutes dobuma higiēna un zobu veselība 20. gadsimta sākumā nebija tik ļoti attīstīta, pieejama, teiksim arī , - aktuāla un pašsaprotama, kā mūsdienās. Arī Holivudas slavenību vidū. Daudziem mutes veselības stāvoklis nebija labs, bija zaudēti dabīgie zobi, estētiskie apsvērumi būtiski ietekmēja aktieru karjeru. Šāds piemērs ir slavenais atrieris Klarks Geibls, viņam jau karjeras sākumā trūka daudzi dabīgie zobi, kuri tika aizvietoti ar protēzēm, viņš cieta no smaganu infekcijas un atkārtotām smaganu saslimšanām jau 32 gadu vecumā. 

Ja ir laiks pienācis laiks uzlabot Jūsu smaidu, vai veikt ikgadējo, profilskatisko zobārsta apmeklējumu ieskaām ielūkoties mūsus smaida ekspertu sadaļā un pietiekties konsultācijai jau tagad, lai kāda arī būtu jūsu situācija. Profilakse, regulāra zobu higiēna ir pamats ceļā uz Holivudas smaidu!Atsrodi savu zobārstu ŠEIT

Avots: oceanreefdental.com

Piesakies konsultācijai

Citi raksti