Slavenības

10 iedvesmojoši piemēri tam, ka sapņi piepildās

Raksta titulbilde Piesakies konsultācijai

Kad medijos redzi slavenus veiksmīgus cilvēkus, ir grūti noticēt, ka viņi reiz pelnījuši sev iztiku citos, visticamāk, ne tik labi apmaksātos un prestižos darbos. Tomēr pat spožākajām zvaigznēm pirms nokļūšanas prožektoru gaismā ar kaut ko bija jāsāk, tāpēc nenokar degunu, ja vēl neesi atradis savu sapņu darbu.

Esam apkopojuši 10 stāstus, kas Tev ļaus noticēt tam, ka iespējams ir viss. Lasi un iedvesmojies! 

Avots: boredpanda.com / Sergio Mendes, Alexandra Wyman

#1. No galdnieka par arheologu un Millenium Falcon pilotu

Harisons Fords, pazīstams arī kā Indiana Džonss un Hans Solo, pirms savas veiksmīgās kinokarjeras bija galdnieks. Starp citu, leģendārais režisors Džordžs Lūkass lomai “Zvaigžņu karos” viņu noskatīja birojā, kur Harisons veica darba pienākumus. Kā redzi, dažreiz Tev atliek vien būt īstajā vietā un laikā!

Avots: boredpanda.com / Dior

#2. Harismātiskais Karību jūras pirāts reiz pa telefonu pārdeva pildspalvas

Kā atzīst pats Džonijs Deps, viņš šo darbu nevarēja ciest un galu galā veiksmīgi noslēdza tikai vienu darījumu. Aktieris spriež, ka šī, iespējams, bijusi viņa pirmā aktierspēles pieredze. No katras situācijas var kaut ko mācīties. 

Avots: boredpanda.com / Fraser Harrison

#3. Džeimss Bonds spēj tikt galā pat ar liesmām

Pīrss Brosnans, iespējams, viens no visu laiku labākajiem superspiega Džeimsa Bonda lomas atveidotājiem, pusaudža gados piepelnījies kā ugunsrijējs. Nudien ‒ talantīgs vīrs! Vai Tu jau esi atklājis savu īpašo talantu? Iespējams, tieši tas var Tev palīdzēt atrast sirdij tīkamu darbu.

Avots: boredpanda.com / EMPPL PA Wire

#4. Pirms mistera Smita bija misters Cālis

Breda Pita kontā pirms slavas gūšanas ir daudz vairāk vai mazāk dīvainu darbu, bet šis pārspēj visus ‒ savulaik neatvairāmā un talantīgā Holivudas zvaigzne, tērpies cāļa kostīmā, lēkāja pie kādas ātrās ēstuves ārdurvīm, lai pievilinātu klientus. Laikam jau galvenais jebkurā darbā ‒ visu darīt ar mīlestību!

Avots: boredpanda.com / Obama White House

#5. Kurš ir ASV bijušā prezidenta mīļākais saldējums?

Baraka Obamas pirmais darbs bija saldējuma kafejnīcā “Baskin-Robbins”. Ik dienu servēt ar karoti kilogramiem cieta saldējuma nebūt nav tik viegli, kā varētu likties, tāpēc šī izrādījās vērtīga iespēja trenēt atbildības izjūtu, pacietību un neatlaidību, kas Barakam noteikti noderēja vēlāk, ieņemot tik atbildīgo amatu. Viss, kas ar Tevi notiek, padara Tevi stiprāku. 

Avots: boredpanda.com / Ian Gavan

#6. Sviestmaižu pavēlniece Keita

Iedomājies šādu ainu: Tu strādā kafejnīcā un klientam gatavo tītara sviestmaizi, bet pēkšņi iezvanās telefons. Ko Tu darīsi ‒ turpināsi apkalpot klientu vai atbildēsi uz zvanu? Keita Vinsleta izvēlējās otro variantu un tika pie savas pirmās lomas! Tā gan nebija uz “Titānika” klāja, bet ar kaut ko taču ir jāsāk!

Avots: boredpanda.com / Alessio Botticelli

#7. Daudzpusīga un talantīga ne kinoekrānā, bet arī aizkadrā ‒ aktrise un režisore Sandra Buloka

Labs bārmenis, tāpat kā labs aktieris, zina, kā runāt ar auditoriju un izklaidēt to. Nav nekāds pārsteigums, ka Sandras Bulokas profesionālais ceļš sākās ar bārmenes un viesmīles profesiju, kas vēlāk aizveda līdz veiksmīgas un godalgotas aktrises un arī režisores karjerai. 

Lai gan viesmīlības nozare šobrīd saskaras ar daudzām grūtībām, tā joprojām sniedz lielisku iespēju izkopt komunikācijas prasmes un satikt daudz interesantu cilvēku. 

Avots: boredpanda.com / Dan MacMedan

#8. Arī Holivudas platākā un siltākā smaida īpašniecei garšo saldējums

Džūlija Robertsa, tāpat kā Baraks Obama, savulaik strādāja aiz ASV populārākās saldējuma kafejnīcu ķēdes “Baskin Robbins” letes. Viņas žilbinošais smaids noteikti uzlaboja dienu ikvienam kafejnīcas apmeklētājam. Smaids kausē ledu un atver daudzas durvis. 

Avots: boredpanda.com / Jon Kopaloff

#9. Juridiskā biroja sekretāre un notāre, kas deva priekšroku dziedāšanai

Grūti tam noticēt, bet skanīgās balss īpašniece Dženifere Lopesa 20. gs. 90. gados strādāja par sekretāri advokātu birojā un ieguva arī notāra sertifikātu. Ja viņa būtu izvēlējusies turpināt iesākto karjeras ceļu, mūzikas pasaule būtu zaudējusi ļoti spilgtu tēlu, tāpēc ir labi, kā ir. Kamēr Tu pats sev neliec šķēršļus, Tev ir iespēja kļūt, par ko vien vēlies. Tici sev! 

Avots: boredpanda.com / Douglas Morrison,Larry Busacca/MTV1415

#10. Vēlme mirdzēt ekrānā guva virsroku pār vēlmi rakstīt

Halle Berija ir pirmā afroamerikāņu aktrise, kas saņēmusi “Oskaru” kā labākā aktrise. Viņas talants ir neatkārtojams, taču, izrādās, divdesmit gadu vecumā Halle sapņoja kļūt par žurnālisti un pat neilgu laiku strādāja kā praktikante laikraksta “Daily Express” redakcijā.

Galvenais ‒ lai būtu sapņi un mērķi, uz ko tiekties! 

Nekad nav par vēlu kaut ko mainīt. Viss ir tikai Tavās rokās ‒ esi atvērts, drosmīgs un neatlaidīgs, seko saviem sapņiem un tici tam, ka labākais vēl tikai priekšā!

Arī skaists smaids var būt Tavas pārliecības un karjeras spēcīgākais ierocis! Piesakies konsultācijai: www.smaidaeksperti.lv!

Piesakies konsultācijai

Citi raksti