Zane Lazda
Prakse

Zobārstniecības klīnika SIROWA Rīga


Zane Lazda

Dr. Zane Lazda ir sertificēta bērnu zobārste ar 23 gadu pieredzi nozarē.

Pacientus viņa pieņem zobārstniecības klīnikā „SIROWA Rīga”.

Zane 1998. gadā absolvējusi Rīgas Stradiņa universitātes Stomatoloģijas fakultāti, iegūstot zobārsta specialitāti, kam sekoja mācības rezidentūrā bērnu zobārsta apakšspecialitē, 2002. gadā iegūstot bērnu zobārstes sertifikātu. Papildus ārste studējusi zobārstniecību Helsinku Universitātes Zobārstniecības institūtā.

Ir zobārstes un zobārstniecības stratēģijas speciālistes pieredze Paula Stradiņa Klīniskās universitātes slimnīcas Zobārstniecības un sejas ķirurģijas centrā.

Savas zināšanas Zane regulāri papildina dažādos profesionālajos kursos un semināros gan Latvijā, gan ārzemēs.

Latvijas Zobārstu asociācijas biedre. No 2008. līdz 2013. gadam – Latvijas Zobārstu asociācijas pārstāve Eiropas Zobārstu padomē. Uzstājas ar lekcijām par mutes dobuma higiēnu un profilaksi. Vairāku zinātnisku publikāciju autore un līdzautore.

Kā ikdienā, tā arī profesionālajās gaitās Zani iedvesmo Vinnija Pūka spārnotais teiciens: “Dzīve ir kā ceļojums, kas jāpiedzīvo, nevis problēma, kas jāatrisina.” Un tā ar savām zināšanām, pieredzi un pozitīvo, vieglo pieeju viņa meistarīgi rūpējas par katra mazāka vai lielāka pacienta zobu veselību.