Zanda Zadiņa
Prakse

Zobārstniecības klīnika "3Z"


Zanda Zadiņa

Dr. Zanda Zadiņa ir sertificēta vispārējā zobārste ar vairāk nekā 10 gadu pieredzi zobārstniecības nozarē. Savā profesionālajā praksē ārste īpašu uzmanību pievērš protezēšanai (gan zobu, gan uz implantiem), fukcionālas oklūzijas un estētikas atjaunošanai, kā arī pēdējos gados – zobu implantācijai.

Savus pacientus pieņem pašas vadītajā zobārstniecības klīnikā “Zobārstniecība 3Z” Talsos, taču iepriekš strādājusi zobārstniecības klīnikās arī Rojā un Ventspilī.

Zanda 2010. gadā absolvējusi Rīgas Stradiņa universitātes Stomatoloģijas fakultāti. Ārste regulāri papildina savas zināšanas dažādos profesionālos kursos un semināros gan Latvijā, gan ārzemēs. Zināšanas apguvusi arī pie dažādiem starptautiski atzītiem zobārstniecības jomas speciālistiem.

Zandai patīk strādāt izvēlētajā profesijā, jo tā izrādījusies ļoti daudzpusīga. Sadarbība ar pacientiem uzliek atbildību nemitīgi apgūt jaunas zināšanas un pilnveidot prasmes, vienlaikus atstājot vietu arī radošumam, kas ikdienas darbu padara ļoti interesantu. Ārstes moto darbā: “Attieksme – sīkums, kas maina pilnīgi visu!”