Rihards Lācis
Prakse

RSU Stomatoloģijas Institūts


Rihards Lācis

Dr. Rihards Lācis ir sertificēts zobu protēzists RSU Stomatoloģijas institūta Protezēšanas klīnikā. Viņa ikdienas darba pienākumos ietilpst pacientu pieņemšana, protezēšanas konsultācijas un ārstēšana, kā arī studentu darba uzraudzība klīnikā.

Rihards 2020. gadā absolvējis Rīgas Stradiņa universitātes Stomatoloģijas fakultāti, iegūstot zobārsta specialitāti, un šobrīd turpina studijas protezēšanas rezidentūrā. Ārsts aktīvi krājis pieredzi jau no pirmās studiju dienas, asistējot un darbojoties kā brīvprātīgais, jo uzskata, ka teorijai ir nozīme tikai tandēmā ar praktiskajām iemaņām.

Teorētiskās zināšanas un klīniskās iemaņas ārsts regulāri papildina dažādos kursos. Ļoti vērtīgu pieredzi Rihards ir guvis, strādājot akūtajā zobārstniecībā Valmierā un Cēsīs.

Veic pedagoģisko darbu Rīgas Stradiņa universitātes Zobārstniecības fakultātē.

Riharda ģimene jau vairākās paaudzēs ir saistīta ar medicīnu. Viņš kļuva par protēzistu, jo vēlas sniegt iespēju pacientiem nekautrēties no sava smaida, palīdzēt izveidot to harmonisku, maksimāli estētisku, kā arī nodrošināt pilnvērtīgu zobu funkciju mutes dobumā. Ikdienas darbā, apvienojot zinātniski pierādītas metodes un jaunākās tehnoloģijas, ārsts cenšas īstenot stabilus ilgtermiņa risinājumus.

Rihards ir pārliecināts, ka skaista smaida pamatā ir pārdomāts ārstēšanas plāns un spēcīga komanda.