Olga Palušina
Prakse

Zobārstniecības klīnika "Dental A"


Olga Palušina

Dr. Olga Palušina ir sertificēta zobārste vietā, kur top skaisti un gaiši smaidi, – zobārstniecības klīnikā “Dental A”.

Olga 2017. gadā absolvējusi Rīgas Stradiņa universitātes Zobārstniecības fakultāti. Paralēli studijām veikts daudz brīvprātīgā un asistentes darba pie dažādiem zobārstiem un ķirurgiem. Kopš 2020. gada strādā arī Paula Stradiņa Klīniskās universitātes slimnīcas Mutes, sejas un žokļu ķirurģijas nodaļā par ārsti stažieri dežūrām NMC.

Lai uzkrātu pēc iespējas vairāk zināšanu dažādos zobārstniecības novirzienos, pēc studiju pabeigšanas izieti vairāki papildu kursi terapijā, endodontijā, ķirurģijā, protezēšanā, kā arī ortodontijā un lāzera izmantošanā zobārstniecībā. Olga atzīst, ka vairāku jomu pārzināšana viņai kā ārstei palīdz kompleksā ārstēšanā. Arī zobārstes pacienti novērtē šo priekšrocību – iespēju saņemt visu sev nepieciešamo ārstēšanu pie viena speciālista. Olgas sirdslieta ir ķirurģija.

Visvairāk zobārstes profesijā Olgai patīk gan iespēja palīdzēt cilvēkiem, gan arī tas, ka šis arods vienmēr prasa attīstīties, izglītoties un nestāvēt uz vietas, līdz ar to ikdiena nekad nav garlaicīga. Viņu iedvesmo zinoši cilvēki un tādi, kuri tiecas uzzināt ko vairāk. Iedvesmas avots ir arī Olgas pacienti, kuri zobārstes kabinetā vienmēr tiek gaidīti draudzīgā gaisotnē un ārstēšanas procesā izjūt prieku, nevis stresu.

Olgas ieteikums pastāvīgajiem un potenciālajiem pacientiem: “Mīliet sevi un sargājiet savu veselību! Uzturiet labu mutes dobuma higiēnu, un tad mums būs jātiekas tikai mutes dobuma apskatēs, nevis lai sniegtu akūtu palīdzību zobiem.”