Maija Kalēja
Prakse

Zobārstniecības klīnika "JK DENT"


Maija Kalēja

Dr. Maija Kalēja ir vispārējā zobārste ar vairāk kā 25 gadu pieredzi zobārstniecībā. Ikdienā nodarbojas ar zobu kanālu ārstēšanu, zobu restaurāciju (gan ar tiešām, gan netiešām restaurācijām) un protezēšanu.
Kopš 2018. gada ārste savus pacientus pieņem “JKDent” zobārstniecības klīnikā.

Maija 1989. gadā absolvējusi Rīgas 1. medicīnas koledžu, iegūstot zobu tehniķa diplomu. 1994. gadā absolvējusi LMA Stomatoloģijas fakultāti. No 1994. - 1997. gadam studijas turpinājusi LMA Pēcdiploma izglītības fakultātē specialitātē terapeitiskā zobārstniecība - papildinājusi zināšanas karioloģijā un endodontijā. Viņas specializācija: terapeitiskā zobārstniecība, tai skaitā endodontija, estētiskā zobu plombēšana, eroziju un abrāziju ārstēšana un sakodiena augstuma atjaunošana, ķirurģija un protezēšana (tai skaitā uz implantiem).

Savas zināšanas zobārstniecībā un vispārējā medicīnā ārste turpina papildināt, regulāri piedaloties semināros un kursos pie Latvijas un ārvalstu lektoriem, kā arī LĀB rīkotajās konferencēs.

“Vārdi nomierina, vārdi iedrošina, vārdi iedvesmo!” Maija ārsta un pacienta attiecības raksturo šādi: “Ārsts un pacients – tā ir abpusēja enerģiju un emociju plūsma un sadarbība... Ja tā vainagojas ar kopēju uzvaru, tad nenoliedzami prieks un gandarījums ir abām pusēm.”

Pacientu pateicības vārdi ārsti vienmēr iedvesmo, savukārt saviem pacientiem viņa saka lielu paldies par uzticēšanos un sadarbību.