Maija Albiņa
Prakse

Zobārstniecības klīnika “Akrībija”


Maija Albiņa

Dr. Maija Albiņa ir sertificēta zobārste endodonte ar 20 gadu pieredzi zobārstniecības nozarē. Viņas ikdienas profesionālajos pienākumos ietilpst zobu sakņu kanālu ārstēšana un pārārstēšana mikroskopa kontrolē, kā arī mikroķirurģisku saknes gala rezekciju veikšana.

Kopš 2004. gada ārste pacientus pieņem zobārstniecības klīnikā “Akrībija”.

Maija 2002. gadā absolvējusi Latvijas Medicīnas akadēmijas Zobārstniecības fakultāti, iegūstot zobārsta profesiju. 2007. gadā absolvējusi Rīgas Stradiņa universitātes Tālākizglītības fakultāti, iegūstot endodonta specialitāti. Savas zināšanas regulāri papildina vietējās un starptautiskās konferencēs un semināros. Piedalās RSU endodontijas rezidentu apmācībā.

Dr. Maija Albiņa ir Latvijas Zobārstu asociācijas biedre, Latvijas Endodontijas asociācijas prezidente, Eiropas Endodontijas asociācijas biedre un The Royal College of Surgeons of Edinburgh biedre.

Nekas nav labāks par dabīgu zobu un tā sakni. Zobu sakņu kanālu ārstēšana ir pēdējā iespēja saglabāt dabīgo zobu, tāpēc tas motivē turpināt attīstīties, lai iegūtu jaunas zināšanas un varētu palīdzēt pacientiem saglabāt dabīgo zobu.