Kārlis Ozoliņš
Prakse

RSU Stomatoloģijas Institūts


Kārlis Ozoliņš

Dr. Kārlis Ozoliņš ir sertificēts zobārsts un zobu protēzists, kurš savā profesijā strādā jau 7 gadus.

Kārlis absolvējis Rīgas Stradiņa universitātes Zobārstniecības fakultāti un zobu protezēšanas rezidentūru.

Teorētiskās zināšanas un praktiskās iemaņas ārsts regulāri papildina konferencēs, klīniskajos kursos un semināros Latvijā un ārvalstīs. Papildus klīniskajam darbam Kārlis veic arī pedagoģisko darbu ar Rīgas Stradiņa universitātes Zobārstniecības klīnikas studentiem, iedvesmojot jauno paaudzi ar savu aizrautību un nododot tālāk plašās zināšanas. Darbs ar akūtajiem pacientiem ir devis nenovērtējamu pieredzi, lai šobrīd spētu palīdzēt pacientiem izārstēt dažādas zobu slimības.

Kā zobārsts jau trešajā paaudzē, Kārlis ar mīlestību un aizrautību turpina ģimenes tradīcijas. Viņa vecmāmiņa savulaik bijusi zobu tehniķe, bet tēvs Andris Ozoliņš (zobārstniecības klīnikas “A. Klīnika” dibinātājs un vadītājs) ir viens no implantoloģijas pionieriem un ir ievietojis pašu pirmo zobu implantu Latvijas vēsturē.

Kārlim milzīgu gandarījumu sagādā iespēja strādāt profesijā, kurā viņš var palīdzēt cilvēkiem smaidīt vairāk. Galu galā, smaids ir neatņemama dzīves sastāvdaļa un dara laimīgākus ne tikai mūs pašus, bet arī apkārtējos cilvēkus.