Kārlis Krāģis
Prakse

RSU Stomatoloģijas Institūts


Kārlis Krāģis

Dr. Kārlis Krāģis ir sertificēts zobu protēzists ar vairāk nekā 10 gadu pieredzi zobārstniecības nozarē. Ikdienas darba pienākumos RSU Stomatoloģijas institūta Protezēšanas klīnikā ietilpst gan atsevišķu zobu, gan sarežģītu un apjomīgu sakodiena funkciju un smaida estētikas atjaunošana ar uz zobiem un zobu implantātiem balstītām restaurācijām.

Kārlis 2011. gadā absolvējis Rīgas Stradiņa universitātes Stomatoloģijas fakultāti, iegūstot zobārsta grādu, bet 2015. gadā – Tālākizglītības fakultāti, iegūstot zobu protēzista kvalifikāciju.

No 2011. gada veic pedagoģisko darbu Rīgas Stradiņa universitātes Zobārstniecības fakultātē. Kopš 2015. gada ir asistenta pienākumu izpildītājs Zobu protezēšanas katedrā.

Teorētiskās zināšanas un klīniskās iemaņas ārsts regulāri papildina starptautiskās konferencēs, kursos un semināros. Latvijas Zobārstu asociācijas biedrs.

Kārlis uzskata, ka veiksmīgas ārstēšanas pamatā ir laba sadarbība ar pacientu, kā arī zinātniskos pētījumos balstīta ārstēšana kombinācijā ar mūsdienu metodēm.

Viņš augstu vērtē un uzskata par privilēģiju pacientu sniegto uzticību smaida estētikas un funkcijas atjaunošanā. Tā ir reizē liela atbildība un izaicinājums, kas motivē nemitīgi pilnveidoties savā profesijā, lai pacientiem sniegtu vislabāko ārstēšanu. Gandarījumu sagādā paveiktā darba rezultāts un apmierināts pacients.