Edīte Ieviņa
Prakse

“CENTRA zobārstniecības prakse”


Edīte Ieviņa

Dr. Edīte Ieviņa ir sertificēta zobārste ar vairāk nekā 27 gadu pieredzi nozarē. Ārstes sniegtajos pakalpojumos ietilpst plombēšana, endodontiskā ārstēšana, vienkāršas un komplicētas ķirurģiskas manipulācijas, protezēšana (t. sk. uz implantiem) un konsultēšana par ārstēšanas plānošanu, sakodiena attīstību un ietekmi uz ķermeni kopumā un sejas-žokļa locītavas problēmām, kā arī to ārstēšanu, izmantojot konservatīvu (ne operatīvu) pieeju un osteopātiskas metodes.

Pacientus ārste pieņem pašas nodibinātajā zobārstniecības klīnikā “Centra zobārstniecības prakse”.

Edīte 1994. gadā absolvējusi Rīgas Stradiņa universitātes Stomatoloģijas fakultāti, iegūstot vispārējā zobārsta specialitāti, un no 2015. līdz 2019. gadam ir apguvusi osteopātijas kursu Latvijas Universitātes Medicīnas fakultātes rezidentūrā. Paralēli studējusi Vīnes Universitātes un Vienna School of Interdisciplinary Dentistry kopīgi veidotajā pēcdiploma apmācības programmā interdisciplinārajā zobārstniecībā.

Regulāri piedalās dažādās vietējās un starptautiskās zinātniskās konferencēs, klīniskajos kursos un semināros, nemitīgi papildinot praktiskās un teorētiskās zināšanas estētiskajā, funkcionālajā, interdisciplinārajā zobārstniecībā un sejas-žokļu locītavas ārstēšanā.

Ārste atzīst, ka darbā ir ļoti svarīgi saglabāt augstu profesionalitāti, bet vēl nozīmīgāk ir sekot savam dzīves moto. Kāds tas ir Edītei? Ar mīlestību labas lietas notiek! Tā tas ir visur, arī zobārstniecībā.