Edgars Zaezerskis
Prakse

SIA "Zūbs"


Edgars Zaezerskis

Dr. Edgars Zaezerskis ir sertificēts zobārsts klīnikā “Zūbs”, kur ikdiena paiet, specializējoties ķirurģijā, terapijā, endodontijā (sakņu kanālu ārstēšana) un zobu protezēšanā (arī uz implantiem). Ārsts labprāt palīdz arī mazākajiem pacientiem.

Edgars 2017. gadā absolvējis Rīgas Stradiņa universitātes Zobārstniecības fakultāti, bet pirms tam piecus mēnešus praktizējies apmaiņās programmā ārzemēs. Savas zināšanas regulāri papildina dažādos kursos, semināros un konferencēs Latvijā un ārzemēs, kā arī vienmēr cenšas uzklausīt savus pieredzes bagātos kolēģus.

Kopš absolvēšanas Edgars strādāja galvaspilsētā, bet 2022. gada sākumā kopā ar savu sievu – zobu
higiēnisti – nodibināja klīniku “Zūbs” Rēzeknē, pilsētā pašā Latgales sirdī.

Savā darbā ārstam patīk iespēja palīdzēt cilvēkiem iegūt veselu mutes dobumu un estētisku smaidu. Edgaram vienmēr ir gandarījums par katru pozitīvo pacienta vārdu, jo īpaši, pēc vizītes dzirdot, ka vairs nav bail no zobārsta.

Ārsts visiem saviem pacientiem atgādina, ka pēc zobārsta apmeklējuma darbs pie zobu un mutes veselības neapstājas – tas turpinās ik dienu, bet zobārsts un zobu higiēnists ir tie, kas palīdz atklāt un izārstēt problēmas, kuras mājās nevar atrisināt.