Dāvis Rozītis
Prakse

Vidzemes zobārstniecības centrs


Dāvis Rozītis

Dr. Dāvis Rozītis ir sertificēts zobārsts, kurš vēl pirms Rīgas Stradiņa universitātes absolvēšanas sāka mīt savu taku uz privātprakses izveidi Alūksnē. “Vidzemes Zobārstniecības centrs” jau kopš 2017. gada sākuma tuvāku un tālāku reģionu iemītniekiem liek griezt mašīnas stūri austrumu, ne rietumu virzienā, lai saņemtu labāko zobārstniecības aprūpi.

Dāvis desmit gadus biatlonā slīpējis raksturu, koncentrēšanās spēju un precizitāti, un to tagad var redzēt viņa darbos zobārstniecībā, turklāt šoreiz ar vēl lielāku atdevi cenšoties sasniegt virsotnes. Zobārstniecībā atšķirībā no biatlona viņa lielākais ierocis ir daudzpusība: cik vieglu roku viņš saplombē zobu, tik mierīgi arī ārstē kanālus ar mikroskopu. Bet visvairāk Dāvim mirdz acis, operējot gudrības zobus, liekot implantus un raugoties pacienta jaunajā smaidā, kas tapis ilgā un smagā kopīgā darbā.

Lai īstenotu tik dažādus zobārstniecības pakalpojumus, ne reizi vien nācies doties pēc padoma pie nozares spožākajiem prātiem ne tikai pa zemi, bet arī pa gaisu krustām šķērsām pāri Eiropai. Tā rezultātā Dāvis lieliski pārzina mūsdienu zobārstniecības iespējas un ar izpratni par zobārstniecības nozaru savstarpējo saistību izmanto tās pacientu labā.

Dāvja profesionālais moto: ''Man vienalga, kas, kāpēc un kā ir noticis ar pacienta zobiem pirms mūsu pirmās vizītes. Mani interesē tas, ko cilvēks grib panākt, un mēs to varam sasniegt kopīgā darbā!''