Armands Zīraps
Prakse

Zobārstniecības klīnika “Arkāde dental”


Armands Zīraps

Dr. Armands Zīraps ir plaša spektra zobārsts, protēzists un implantologs ar maģistra grādu restauratīvajā zobārstniecībā un klīniskajā periodontoloģijā. Savā profesijā ārsts darbojas jau 26 gadus.

Kopš 2003. gada Armands vada savu zobārstniecības klīniku “Arkāde Dental”. Ikdienā veicamo darbu klāsts ir plašs, ar uzsvaru uz ķirurģijas darbiem, implantācijām, protezēšanu uz implantiem un estētisko protezēšanu, smaganu audu rekonstrukciju un periodontīta un periimplantīta problēmu risināšanu.

Dr. Armands 1996. gadā absolvējis Latvijas Medicīnas akadēmiju un ieguvis stomatologa diplomu. 1999. gadā papildinājis zināšanas Helsinku universitātē un, saņēmis MSc grādu Restauratīvajā Zobārstniecībā, turpināja apmācīt RSU Stomatoloģijas fakultātes studentus. Regulāri papildinot zināšanas dažādos starptautiskos kursos un kongresos, ieguvis implantaloga pieredzi. Ar savām zināšanām labprāt dalījies arī ar Latvijas zobārstiem, vadot kursus un lekcijas. 2021. gadā Romā ieguva Mastera grādu Klīniskajā Periodontoloģijā.

Ilgā pieredze un plašās zināšanas dod iespēju ārstam redzēt un plānot dažādus sarežģītus ārstēšanas procesus, vienmēr piedāvājot pacientam labāko problēmas risinājumu.

Dr. Armands katru ārstēšanas manipulāciju veic ar lielu atbildības sajūtu un attieksmi, kā to vēlētos pats sev!