Antons Vostroilovs
Prakse

RSU Stomatoloģijas Institūts

“CENTRA zobārstniecības prakse”


Antons Vostroilovs

Dr. Antons Vostroilovs ir sertificēts mutes, sejas un žokļu ķirurgs ar vairāk nekā 14 gadu pieredzi zobārstniecības nozarē. Viņa ikdienas profesionālajos pienākumos ietilpst akūtas un plānveida palīdzības sniegšana mutes ķirurģijā un implantu ievietošanas operāciju veikšana.

Savus pacientus ārsts pieņem Rīgas Stradiņa universitātes Stomatoloģijas institūta Mutes, sejas un žokļu ķirurģijas klīnikā.

Antons 2007. gadā absolvējis Rīgas Stradiņa universitātes Stomatoloģijas fakultāti, iegūstot zobārsta specialitāti, un 2015. gadā kļuvis par mutes, sejas un žokļu ķirurgu. Savas zināšanas regulāri papildina dažādās vietējās un starptautiskās konferencēs, klīniskajos kursos un semināros.

Darbā zobu implantu ķirurģijā Antonu iedvesmo iespēja atjaunot pacienta zaudēto zobu, sakodienu, tā funkciju un, pats galvenais, smaida estētiku. Katra situācija ir unikāla, un optimālas ārstēšanas metodes izvēle vienmēr ir radošs, uz mūsdienu medicīnas sasniegumiem balstīts process – tas ļauj ārstam piedāvāt katram pacientam viņa vajadzībām un situācijai visvairāk piemēroto ārstēšanu, kā arī rada motivāciju nepārtrauktai profesionālai attīstībai.