Anete Rēvalde
Prakse

Zobārstniecības klīnika “REDENT”


Anete Rēvalde

Dr. Anete Rēvalde ir vispārējās prakses zobārste ar teju 10 gadu pieredzi. Viņas ikdienā sniegto zobārstniecības pakalpojumu klāstā ietilpst zobu ārstēšana, estētiskā plombēšana, protezēšana (arī uz implantiem), endodontija (sakņu kanālu ārstēšana) un zobu ekstrakcijas.

Anete ir absolvējusi Rīgas Stradiņa universitātes Stomatoloģijas fakultāti un savas zināšanas regulāri papildina kursos, semināros un praktiskajās nodarbībās gan Latvijā, gan ārzemēs.

Gandrīz visa Anetes ģimene ir saistīta ar medicīnu. Jau kopš bērnības viņai bija iespēja iepazīt zobārsta amata noslēpumus, vasaras brīvlaikos strādājot pie mammas par asistenti, līdz ar to profesijas izvēle bija loģisks lēmums. Arī šobrīd Anete strādā kopā ar mammu zobārstniecības klīnikā “ReDent”, kas ir Inetas Rēvaldes privātprakses paplašinājums.

Savā darbā Anetei visvairāk patīk plašās iespējas mācīties, pilnveidoties un attīstīties jebkurā no zobārstniecības jomām, vienlaikus izaicinot sevi sasniegt maksimāli augstāko līmeni. Viņa novērtē iespēju palīdzēt katram pacientam un vienmēr cenšas izturēties pret viņiem ar vislielāko rūpību un iejūtību, veltot tādu attieksmi, kādu pati vēlētos saņemt no zobārsta.

Ārste atzīst, ka profesija ir grūta, bet vienlaikus ļoti interesanta ‒ tā jāapgūst visu dzīvi, nemitīgi pārvarot izaicinājumus un tiecoties sasniegt aizvien augstāku profesionālo līmeni. Te neiztikt bez galvenās motivācijas ‒ pacientu pozitīvā novērtējuma un prieka par paveikto darbu!